home > Komíny > Nové komíny > Komínové nástavce

Komínové nástavce

Máte stávající komín, ale řešíte problémy s jeho výškou? Řešením jsou komínové nástavce vhodné pro všechny druhy paliv v závislosti na použití vnitřní vložky a izolaci průduchu.

K čemu se komínový nástavec používá?

Komínové nástavce se nejčastěji používají z důvodů zajištění dostatečné výšky ústí komínu nad hřebenem šikmé střechy a nebo rovinou střechy ploché. Možností je také nedostatečná výška ústí komínu například vůči vyšší střeše vedlejšího domu. Pomocí komínového nástavce se také navyšuje účinná výška komínu, což má vliv na zlepšení komínového tahu.

Technické provedení nástavce je shodné s nerezovým komínem. Volbu a typ konkrétního nástavce řešíme u každého projektu individuálně. Při návrhu se zohledňuje například výška okolních budov, způsob čištění komínu v budoucnu, typ spotřebiče a další okolnosti.

Máte problém? Řešte ho rovnou!

Máte pocit, že vám komín netáhne jako dřív? Má krb nižší výhřevnost než dřív a v kamnech plamínek sotva skomírá? Nebo je naopak spotřeba paliva příliš vysoká? Neodkládejte to a rovnou nás kontaktujte! Díky kamerové videoinspekci a mnohaletým zkušenostem jakýkoliv problém odhalíme a především vyřešíme!

Nezávazná kalkulace

působíme v lokalitách

Zakázky malého rozsahu

(rekonstrukce, stavby, servis komínů v soukromém sektoru)
Provádíme běžně v okruhu 150km od Hradce Králové

Pardubice

Trutnov

Náchod

Týniště nad Orlicí

Nový Bydžov

Chlumec nad Cidlinou

Zakázky většího rozsahu

(průmyslové stavby, kompletní rekonstrukce, bytové domy)
Provádíme po celé České republice

Liberec

Praha

Plzeň

Brno

Olomouc

Ostrava

Karlovy Vary

map