home > Kamna > Krby a krbové obestavby

Krby a krbové obestavby

Kde jinde trávit chladné zimní dny, než doma u krbu, kde praská dřevo a sálá příjemné teplo. Krb vytváří pohodu a aby dobře fungoval, je důležitý dobrý výběr a správný komín. Pokud s touto oblastí nemáte zkušenosti, rádi vám se vším pomůžeme. Komíny, krby a krbové obestavby jsou naší parketou, a tak všechny starosti s výběrem a rozhodováním můžete hodit za hlavu.

5 důvodů, proč si pořídit krb s námi

  • Poradíme vám s výběrem krbu
  • Ke krbu připravíme na jedničku také komín
  • Doporučíme vám spolehlivé kamnářské firmy
  • Zajistíme odborné napojení spotřebiče a komínu
  • Na závěr zajistíme potřebnou revizi

Krby podle vašich snů

Krb se skládá z krbové vložky a krbové obestavby, tomu všemu však předchází grafický návrh a výpočet potřebného výkonu. Aby vše fungovalo podle představ a vypadalo skvěle, je potřeba nemálo zkušeností. Naší specializací je vše kolem komínů, proto v oblasti výstavby nového krbu spolupracujeme s ověřenými kamnářskými firmami. Díky tomu můžeme během realizace sladit navazující práce a vy se tak brzy dočkáte vysněného krbu, který bude mít i potřebnou revizi.

Krbové obestavby na míru

Máte vyhlídnutý konkrétní model krbu nebo potřebujete krbovou obestavbu na míru? Nic z toho není problém – díky mnohaleté tradici naší firmy máme po celé České republice mnoho spolehlivých a šikovných kamnářů, se kterými pro vás vytvoříme krb podle vašich potřeb a přání.

Zakázky pro Hradec Králové i další města

Sídlíme mezi krajskými městy Hradec Králové a Pardubice, ale zakázky realizujeme nejen v této oblasti, ale i v Liberci, Praze, Jihlavě a dalších místech v okruhu 100 km. Neváhejte nám zaslat vaše přání, projdeme společně možná řešení a najdeme nejlepší cestu. Zašlete nám nezávaznou poptávku.

působíme v lokalitách

Zakázky malého rozsahu

(rekonstrukce, stavby, servis komínů v soukromém sektoru)
Provádíme běžně v okruhu 150km od Hradce Králové

Pardubice

Trutnov

Náchod

Týniště nad Orlicí

Nový Bydžov

Chlumec nad Cidlinou

Zakázky většího rozsahu

(průmyslové stavby, kompletní rekonstrukce, bytové domy)
Provádíme po celé České republice

Liberec

Praha

Plzeň

Brno

Olomouc

Ostrava

Karlovy Vary

map