home > Kamna > Krbová kamna

Krbová kamna vašich snů

Krbová kamna nebo krb vytváří příjemné teplo nejen v rodinném domku, ale i ve firmě, na chatě či chalupě. Jsou vhodnou volbou, ať už chcete naplno využívat topení dřevem, nebo si s nimi přitápět v kombinaci s jiným zdrojem tepla. A co pro vás můžeme v této oblasti udělat? Zajistíme spolehlivě fungující komín, dodáme vám krbová kamna, postaráme se o napojení spotřebiče a provedeme i nezbytnou revizi.

Zařídíme pro vás krbová kamna a nebo krb na klíč

Nedělejte si starostí s výběrem a dopravou krbových kamen. O vše se na klíč postaráme – od komínu, kouřovodu, přes kamna až po příslušenství, jakým je například podkladové sklo pod kamna či krbové nářadí.

Přidejte se k těm, kteří již poznali ekologické a ekonomické vytápění pomocí kamen. Navíc díky široké škále modelů si vyberou i ti nejnáročnější a interiér tak lze doplnit o krásnou dominantu přesně podle vašich přestav.

Jaké značky nabízíme?

Důvěřujeme českým značkám HS Flamingo či Romotop, ale i světovým výrobcům, například Hass+Sohn, La Nordica, Hoxter a dalším.

Jak to funguje?

Pokud již máte o modelu krbových kamen rozhodnuto, dejte nám vědět a my pro vás vybraná kamna obstaráme včetně dopravy a následné odborné montáže. Jestli s výběrem ještě váháte, pošlete nám vaše představy a my vám z široké nabídky na základě potřebného výkonu a bohatých zkušeností doporučíme nejvhodnější řešení. Po následném odsouhlasení cenové kalkulace se opět o vše postaráme a vy se tak brzy a bez starostí můžete těšit z nových kamen.

Kamna nejen pro Hradec Králové a Pardubice

Firma Komíny Pšenička sídlí mezi Hradcem Králové a Pardubicemi, zakázky však nejčastěji realizuje v okruhu 100 km, ale výjimkou nejsou ani zákazníci z různých koutů celé České republiky. Pošlete nám vaše požadavky a my pro vás navrhneme nejlepší řešení a přepravíme i nezávislou cenovou nabídku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

působíme v lokalitách

Zakázky malého rozsahu

(rekonstrukce, stavby, servis komínů v soukromém sektoru)
Provádíme běžně v okruhu 150km od Hradce Králové

Pardubice

Trutnov

Náchod

Týniště nad Orlicí

Nový Bydžov

Chlumec nad Cidlinou

Zakázky většího rozsahu

(průmyslové stavby, kompletní rekonstrukce, bytové domy)
Provádíme po celé České republice

Liberec

Praha

Plzeň

Brno

Olomouc

Ostrava

Karlovy Vary

map