home > Reference > Ohlasy zákazníků

Ohlasy zákazníků

O tom, že naši práci děláme naplno a dobré vztahy jsou naší prioritou, nasvědčují i ohlasy zákazníků, které nás v našich hodnotách a přístupu utvrzují. Pojďte se na některé z nich podívat.

Choceň - rekonstrukce komínu

Dobrý den pane Pšeničko,
chtěl bych poděkovat za perfektně odvedenou práci Vašich zaměstnanců na akci: "frézování a vložkování komínu v Chocni" - nabídka č.265 a za dodanou revizní zprávu. Pokud půjde vše podle plánu, zkusíme o víkendu zatopit v "krbovkách".

Jiří Hejzlar, Choceň

Hradec Králové - nový komín

Dobrý den,
kamna i komín jsem opakovaně vyzkoušel, vše se zdá být v pořádku.. Esteticky vše též vyhovuje. Do revizní zprávy prosím zakreslit pro úřednici ze stavebního odboru prostup komínu podbitím a střechou a raději i stěnou domu s nějakým popisem skladby materiálů a hlavně s nějakým razítkem nebo certifikátem způsobilosti vás, jako projektanta a stavitele. Vaši kolegové byli při montáži velmi ochotní a pečliví, chválím a děkuji.

David Urban, Hradec Králové

 

Hradec Králové - nový komín

Milý pane Pšeničko,
hlásíme, že kamna hřejí náramně zvláště v tomto "zimním" čase. Komín stojí vše zatím v pořádku. Postrádáme revizní zprávu a doplatkovou fakturu. Víme, že toho máte moc. 

Zdraví z Novohradeckého kopce Vejvodovi.

 

Nové město nad Metují - rekonstrukce komínu

Dobrý den, děkuji, platbu provedu převodem.
Rád bych takto ještě poděkoval za odvedenou práci a ochotu chlapům, co zde dělali. Vše vyšlo dle plánů a mých představ. Děkuji za spolupráci i Vám a přeji pěkný den.

S pozdravem Martin Volf, Nové město nad Metují

 

ČERNOŽICE - NOVÝ KOMÍN

Dobrý den, pane Pšeničko,
děkuji Vám i Vašim zaměstnancům za vzornou spolupráci. Jakmile dorazí faktura, pošleme Vám peníze.

Přeji pohodový zbytek víkendu a zdravím Blanka Šafránková, Černožice 

 

Radíkovice - rekonstrukce komínu

Dobrý den pane Pšenička,
jenom jsem Vám chtěl poděkovat za profesionální práci a přístup. Komín je super a kamna táhnou jako nikdy netáhly. Doufám, že platba z bytového družstva proběhne bez problému.

Děkuji a s pozdravem Turnovský Petr, Radíkovice

 

Hněvčeves - rekonstrukce komínu

Dobrý den pane Pšeničko,
jste úžasný. Moc moc děkuji i za tu práci u rodičů jsou hodně spokojení. Platbu Vám odešlu hned v pondělí. Spec. údaje na fa nepotřebujeme. Mějte se krásně.

S pozdravem Kučerová Jarka, Hněvčeves

 

Horní Jelení - rekonstrukce komínu

Dobrý den pane Pšeničko,
od začátku stavby jsem se nesetkal s tak profesionální a seriózní firmou. Komín je perfektní. Ustavení také. Platit chcete v hotovosti nebo převodem? Nevíte o někom seriózním kdo by dělal vodu a topení?

S pozdravem Ladislav Novotný, Horní Jelení

 

Polička - nový komín

Dobrý den,
vše souhlasí a s odvedenou prací jsem spokojen. Vše proběhlo na jedničku děkujeme jinak prosím o zaslaní č. učtu a v. symbol, že bych převedl peníze přímo na účet jestli je to možné děkuji.

Fliedr, Polička 

 

Libchavy - nový komín

Dobrý den,
vše proběhlo podle mých představ. Montážní technici byli výborní, málo se setkávám s takovým profesionálním přístupem. Fakturu mi pošlete, prosím, ještě dnes. Zítra odjíždím na dovolenou, tak abych to měl vyrovnané. Jinak potom až za týden, ale opravdu se mi nechce připojovat na dovolené na e-banking .

S pozdravem Aleš Krčál, Libchavy

 

Doudleby nad Orlicí - rekonstrukce komínu

Dobrý den pane Pšeničko,
chtěla bych se domluvit o zaslání konečné faktury, abych ji mohla zaplatit a nebyla Vám dlužná. Komín už slouží, kamna hoří jak mají a i Vaší lidé byli opravdu fajn. Děkuji! Mějte se hezky!

Jana Daňková, Doudleby nad Orlicí  

 

Mokrovraty - nový komín

Dobrý den,
stavba se nachází na parcele 440/12 k.ú. Mokrovraty. Zasílací adresa pro zaslání revizní zprávy je: Petýrkova 1947/12, Praha 4-Chodov, 148 00. Fakturu teď žena platí převodem. Až shodíme lešení, pošlu nějaké foto, chlapi říkali že budete aktualizovat Vaše webové stránky :o). Jinak byli šikovný, sympatický a my jsme rádi, že jsme vybrali Vaši firmu.

S pozdravem Vratislav Bína, geodet 

 

Borohrádek - rekonstrukce komínu

Dobrý večer,
musím Vám velice poděkovat, byla jsem s montáží moc spokojená, máte velmi šikovné chlapy, fakt super, dokonce mi sami vyluxovali pod sklem pro kamna koberec, vše uklidili, no paráda. Tak že děkuji a čekám na fakturu, abychom se mohli vyrovnat, hezký večer.

Navrátilová, Borohrádek 

 

Chlumec nad Cidlinou - rekonstrukce komínu

Dobrý večer,
děkuji za perfektní frézování a vyvložkování komína i přes nepříznivé počasí. Fakturu uhradím do zítřejšího dne. Předpokládám, že revize komína bude následovat po dostavbě krbu.

S pozdravem Luboš Flesar, Chlumec nad Cidlinou

Hradiště - nový komín

Dobrý den,
kamna ještě bohužel napojená nemám, čekám ještě na topenáře ohledně výpočtu průměru trubek, expanzní nádoby atd. Každopádně komín se nám velice líbí, práce odvedena bez jakýchkoli výhrad. Co nás zajímá je platba, zda se cena díla nějak změnila oproti nabídce. Pokud by to bylo možné, preferovali bychom platbu v hotovosti. Předem děkujeme za Vaši odpověď.

S přáním hezkého dne Výborní